Barcode: 9009865001741
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 238.0 kcal |
| Fat | 25.0 g |
| of which saturated | 3.7 g |
| Carbohydrates | 0.5 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 1.3 g |
| Salt | 4.0 g |
Ingredients
51% Oliven, Wasser, Weinessig, Meersalz
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Cassis
Fanta
E NOVA 4
Fanta Lemon
Fanta, The Coca-Cola Company
E NOVA 4
Sprite Gazoz 2,5L Limonlu
Sprite
B
Thé Glacé Saveur Pêche Blanche
Nestlé, Nestea
D NOVA 4
Thé glacé saveur pêche blanche
Nestea
D NOVA 4
Fanta
Fanta
E NOVA 4
Fanta
fanta
E NOVA 4
Sprite 330ml
Sprite, The Coca-Cola Company
D NOVA 4
Peach Juice
Cappy
E NOVA 4
Fanta zero zahăr portocale
Fanta, Coca-Cola, Coca-Cola Company
C NOVA 4
Orage juice
Cappy
C NOVA 1
Bevanda vegetale Cereali
Adez
C