Barcode: 4013200105433
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 201.0 kcal |
| Fat | 20.0 g |
| of which saturated | 2.8 g |
| Carbohydrates | 3.6 g |
| of which sugars | 0.4 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 2.7 g |
| Salt | 3.0 g |
Ingredients
Oliven, Wasser, Mandeln (11%), Meersalz, Weinessig
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
The Growers Harvest - Island Mix
Tesco
D NOVA 3
Oat Drink
Tesco
C NOVA 4
Maple nut selection
Tesco Finest
E
Sliced Green Jalapeños in Brine
Tesco
E NOVA 3
Reduced fat ready salted crinkle cut
Tesco
C NOVA 3
Big bros enchiladas
Wicked kitchen
B NOVA 4
RED KIDNEY BEANS IN CHILLI SAUCE
TESCO
B NOVA 4
Roasted & Salted Cashews
Stockwell & Co.
C NOVA 3
Mixed Vegetables
The Growers Harvest,Tesco
A NOVA 1
Peeled new potatoes
Tesco
A NOVA 1
Tesco Plant Chef Breaded Nuggets
Tesco
A NOVA 4
Roasted Whole Cashew Nuts
Tesco
B NOVA 1