Barcode: 4047247949293
Oliven Öl
by Bellasan
Labels
vegetarian
vegan
european vegetarian union
european vegetarian union vegan
nutriscore
Categories
Available in
germany
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 822.0 kcal |
| Fat | 91.0 g |
| of which saturated | 14.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Oliven
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Truly good foods, peanuts, roasted salted
Truly Good Foods, Tropical Nut & Fruit Co.
C NOVA 3
trEAT4u Fruit Bowl
TREAT4u
D NOVA 3
Coffee Creamer French Vanilla
Trader Joe's
C NOVA 4
Granola cereal with fruit
C NOVA 4
Granola 0%
Granvita
A NOVA 4
Avena Integral
granvita
B
Dried Cranberries
Truly Good Foods
D NOVA 3
Oats
Granvita
A NOVA 1
Granola With Raisins, Sweetened With Brown Sugar And Honey
Grupo Industrial Vida
D NOVA 4
Seeded Sourdough
Bertinet Bakery
A NOVA 3
Flax Seeds
Truly Good Foods, Tropical Nut & Fruit Co.
A NOVA 1
Crystallized Ginger
Truly Good Foods, Tropical Nut & Fruit Co.
NOVA 3