Barcode: 4388844134690
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 247.0 kcal |
| Fat | 3.2 g |
| of which saturated | 0.5 g |
| Carbohydrates | 44.1 g |
| of which sugars | 2.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 8.5 g |
| Salt | 1.5 g |
Ingredients
_Weizenmehl_, Wasser, Oliven 8%, Speisesalz, Hefe.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Roślinna kaszanka na grilla & patelnię
Dobra Kaloria
D NOVA 4
Roślinna kaszanka
Dobra kaloria
C NOVA 4
Roślinny pasztet pieczony z żurawiną
Dobra kaloria,Kubara
D NOVA 3
Kokos & Orzech
Dobra Kaloria
D NOVA 3
Roślinne kotlety mielone
Dobra kaloria
B NOVA 4
Burger roślinny
Dobra Kaloria, Kubara
D NOVA 4
Mini Ania jungle pszenne Bio herbatniki
A M.G. Grzegorczyk s.c.
E NOVA 3
Mini bars with cashews
good calories
D NOVA 3
Roślinne kiełbaski węgierskie na patelnię
Dobra kaloria
D NOVA 4
Pasztet z pomidorami pieczony
Dobra Kaloria,Kubara
D NOVA 4
Roślinne mielone à la wołowe
NOVA 4
Solony orzech
Dobra Kaloria
D NOVA 1