Barcode: 20197384
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 299.0 kcal |
| Fat | 14.2 g |
| of which saturated | 5.5 g |
| Carbohydrates | 31.0 g |
| of which sugars | 11.6 g |
| Fiber | 1.7 g |
| Proteins | 10.6 g |
| Salt | 1.1 g |
Ingredients
Natives Olivenöl
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Mandarin-Orangen
Ja!, Otto Franck
C NOVA 3
Flour Tortillas Carb Conscious 8-Inch Taco
Market Pantry
A NOVA 4
Premium Knusper Müsli Triple Choc
DE-VAU-GE, Granola, Penny, Granola (Penny)
D NOVA 4 Eco-Score B
Asian Style CHOPPED SALAD KIT
Good & Gather
C NOVA 4
Fruchtsnacks - Erdbeere-Banane
Nutripur,TSI Consumer Goods
D
Haricots verts Extra-fins
Carrefour Classic
A NOVA 3
Zwieback Minis Kokos
Brandt
E NOVA 4 Eco-Score B
Riz long parfumé
Pouce
B Eco-Score C
P'tits pains façon bretzel
Pasquier
C NOVA 4
Bagels
L'oven Fresh
C NOVA 4 Eco-Score B
Tortilla Wraps Carrot
Vermondo
A NOVA 4
Quaker Oats Quick 1-Minute Oats
Quaker
A NOVA 1 Eco-Score B