Barcode: 22200488
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 822.0 kcal |
| Fat | 91.3 g |
| of which saturated | 13.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Ölivenöl
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Pumpkin
The Fresh Market
A NOVA 1
Pumpkin
The Fresh Market
A NOVA 1
Organic Red Quinoa
The Fresh Market Inc.
A NOVA 1
Almond-milk
The Fresh Market
B NOVA 4
Chili Lime
The Fresh Market
E NOVA 4
Black tellicherry peppercorns
The fresh market, pantry collection spice rub & marinade, blackened spice
The Fresh Market, The Fresh Market Inc.
E NOVA 4
Roasted Unsalted Peanuts
The Fresh Market
A NOVA 1
Ravioli
D NOVA 3
Super Chips, Apple Corn With Sea Salt
The Fresh Market Inc.
C NOVA 3
Farro Fettuccine Macaroni Product
The Fresh Market
A
The fresh market, signature spice rub & marinade
The Fresh Market, The Fresh Market Inc.
E NOVA 3