Barcode: 4002442820396
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 824.0 kcal |
| Fat | 92.0 g |
| of which saturated | 14.0 g |
| Carbohydrates | 0.5 g |
| of which sugars | 0.5 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.5 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
100% Natives Olivenöl extra.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Premium fruit pectin
Sure-Jell
A NOVA 4
Smoky BBQ Flavour Coated Peanuts
By sainsbury's
C NOVA 4
TENDERSTEM® BROCCOLI FINE BEANS, CARROTS & BABY CORN
M&S Eat Well
A NOVA 1
The Original Roast Antioxidants Arabica Ground Coffee K-Cup Pods, The Original Roast
Maxwell house
NOVA 4
Mixed nuts
By sainsbury's
D NOVA 3
Mango
M&S
D NOVA 3
Unsalted Mixed Nuts
By sainsbury's
D NOVA 1
French Vanilla Latte 100% Arabica Specialty Coffee Beverage & Sweetened Milk Frother K-Cup Pods, French Vanilla Latte
Mccafe
E NOVA 4
Zesty ranch vegan organic croutons, zesty ranch
D NOVA 4
Dark Royal Roast Coffee
Gëvalia
NOVA 1
Caramel Macchiato 100% Arabica Specialty Coffee Beverage & Sweetened Milk Frother K-Cup Pods, Caramel Macchiato
Mccafe
E NOVA 4
Tenderstem Broccoli, Fine Beans & Runner Beans
M&S Food
A