Barcode: 4045178003831
Olivenöl
by Campo Verde
Labels
organic
eu organic
biodynamic agriculture
demeter
it bio 006
Categories
Available in
germany
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 820.0 kcal |
| Fat | 91.0 g |
| of which saturated | 13.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Olivenöl extra nativ
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Pão de Fôrma 35% Integral - Visconti - 400g
Visconti
C NOVA 3
Noisettes chocolat au lait
JusteBio
E NOVA 4
Avocado
Valencia trading
NOVA 1
Pois chiches noirs
BIOSIC
A
Reissumies
Oululainen
A
Jeune pousse d'épinard
Notre Jardin
A NOVA 1
MozzaVella Bio
Züger
D NOVA 4
Kotlety sojowe a'la schabowe
Sante
A NOVA 3
Ceba Caramel•litzada
ametller origen
E NOVA 3
Granola Chocolat
NOVA 3
Nat et Vie
Marque Repère
C NOVA 4
Jalapeño
kühne
C NOVA 3