Barcode: 4056489166856
Olivenöl
by Primadonna
Labels
vegetarian
vegan
nutriscore
nutriscore grade b
Categories
Available in
france, germany, united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 824.0 kcal |
| Fat | 91.6 g |
| of which saturated | 14.3 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Natives Olivenöl extra
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Huile de colza vierge
La Fourche
B NOVA 2
Petits Pois & Carottes En Rondelles
La Fourche
A NOVA 1
Farine De Petit Epeautre T150
La Fourche
A NOVA 1
Huile De Cuisson Friture
La Fourche
NOVA 2
Farine De Riz Blanche
La Fourche
B NOVA 1
Huile de colza vierge
La Fourche
B NOVA 2
Farine de blé T65
La Fourche
A NOVA 1
Curry De Légumes
La Fourche
C NOVA 1
Farine d'Orge Mondé
La Fourche
A NOVA 1
Soja Cuisine
La Fourche
C NOVA 3
Farine de sarrasin
La Fourche
A NOVA 1
Lentilles vertes
La Fourche
B NOVA 3