Barcode: 4056489973027
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 828.0 kcal |
| Fat | 92.0 g |
| of which saturated | 14.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Oliven
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Frijoles Refritos Bayos
Campo Santo
A NOVA 3
Pasta Fusilli
Della Nonna
A
pasta de Konjac en agua
crazy pasta
A NOVA 1
Andatti sabor capuchino
Andatti oxxo
NOVA 4
Pure Vanilla Extract
Bakersfield
NOVA 1
Miguelito Chamoy Powder Mix - 8.8 Oz
Miguelito
jugo uva
19 hermanos
E NOVA 4
Palanqueta de amaranto con chocolate
Tehutli
E NOVA 4
Frijoles Bayos Refritos
Nuestro Campo
B NOVA 4
Rosti Papas
Del Carrito
D NOVA 4
Aceite de oleína de palma
Biosol
D
Puffy Puffs Vainilla
Earthflake's, Puffy Puffs
C NOVA 3