Barcode: 8000010005349
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 823.0 kcal |
| Fat | 91.0 g |
| of which saturated | 14.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Huile d'olive.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Basis Müsli Vollkorn
HAHNE
A NOVA 1
Corn flakes
Hahne
D NOVA 3
Corn Flakes
Hahne
D NOVA 3
Mandel-Cranberry-Mix
Seeberger
D NOVA 3
Kukuřičné lupínky
emco
C NOVA 4
Hahne Frosted Flakes 375GR
Hahne
E
Viel Früchte Müsli
HAHNE, ฮาทเน่
C NOVA 4
Haferflocker Oats
Hahne
B NOVA 1
Haferflocken oats
HAHNE
B NOVA 1
Classic Corn Flakes
Hahne
D NOVA 3
Hahne 5 Grain Flakes Muesli
Hahne
A
Schoko Müsli, Chocolate
Hahne
B