Barcode: 4260039350002
Olivenöl bio
by Corovita
Processing
NOVA 2
Labels
organic
certified by ecocert
eu organic
eg öko verordnung
de oko 006
Categories
Available in
germany
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 824.0 kcal |
| Fat | 91.6 g |
| of which saturated | 14.2 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | — |
Ingredients
Natives Olivenöl extra
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Italian White Bread
The Bread Shed
A NOVA 3
Brioche Burger Buns
The Bread Shed
D NOVA 3
The Bread Shed, Ciabatta Bread
Starbread Baking Co Llp
A NOVA 3
Multi Grain Bread
The Bread Shed
C NOVA 3
Brioche burger buns
C NOVA 3
Sunflower flax whole wheat
C NOVA 3
Cranberry Pecan Power Bread
The Bread Shed
A NOVA 3
Sourdough
The Bread Shead
C NOVA 3
Sunflower Flax Whole Wheat Bread
The Bread Shed
A NOVA 3
Soft Dinner Rolls
The Bread Shed
D NOVA 3
Bread
The Bread Shed
C NOVA 3
Whole Wheat Honey Oat
The Bread Shed
A NOVA 3