Barcode: 7640143672363
Olivenöl Mammas Chili
by PPURA
Nutri-Score
C
Processing
NOVA 2
Labels
organic
vegetarian
vegan
100 naturlich
Categories
Available in
switzerland
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 822.0 kcal |
| Fat | 91.2 g |
| of which saturated | 14.1 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Natives Olivenöl extra (99%)*, frischer Chili*, frischer Knoblauch*, getrockneter Oregano*, Oreganoextrakt* *biologischen Ursprungs
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Margarina Sem Sal
BECEL
C NOVA 4
Mac'n Cheese Cheddar & Bacon
Sadia
NOVA 4
Mac'n Cheese Cheddar
Sadia
NOVA 4
Claybom Cremosa com Sal - Margarina 50% de Gordura
Perdigão
D NOVA 4
Margarina Cremosa Com Sal
QUALY
D NOVA 4
Pizza Congelada de Calabresa Moída Perdigão
Perdigão,BRF,Brasil Foods
C NOVA 4
Margarina Original Com Sal Becel Pote 500g
BECEL
D NOVA 4
Margarina Com Sal Qualy Vita Pote 500g
QUALY
Margarina Manteiga Com Sal Claybom Pote 500g
CLAYBOM
C NOVA 4
Mixed Vegetables with Corn
Sadia
A NOVA 1
Batata Pré Frita Palito Congelada Sadia Pacote 1,05kg
SADIA
NOVA 4
Batata Pré Frita Palito Congelada Sadia Pacote 400g
SADIA
B NOVA 4