Barcode: 8005510005967
Olivenöl Monini
by Monini
Nutri-Score
B
Processing
NOVA 2
Categories
Available in
germany, switzerland
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 814.0 kcal |
| Fat | 100.0 g |
| of which saturated | 14.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
OLIVENÖL EXTRA VERGINE
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Mélange noix salées
Hema
A NOVA 3
Gluten Free Ganola
HOLIE'S
A
Nudelsnack mit Rindgeschmack und extra Chili-Gewürzmischung
namdong
C NOVA 4
Aromat Würzmischung Chili
Knorr
NOVA 4
Asia noodles beef taste
Knorr
NOVA 4
Potato Pot - 4 Käse & Croutons
Knorr, Unilever
NOVA 4
Muesli
D NOVA 4
Avocado Oil
Soilmates
B
Muesli hazelnoot reep
Ravensbergen
D NOVA 4
Premium
Reddy
B NOVA 2
Mango Passievrucht
Fruuji,Ola
C NOVA 4
Crunchy Loops Choco Crisp
Holie's
A