Barcode: 2227421008059
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 822.0 kcal |
| Fat | 91.3 g |
| of which saturated | 12.8 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Olivenöl
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Omegol
Omegol
C NOVA 4
Krem Juha od gljiva
Fineta
NOVA 4
passata pasirana rajčica
zvijezda
A NOVA 3
krastavci
okusi zavičaja,Lidl
C NOVA 4
Toast
NTL Tojeto,Tojeto,NTL
C NOVA 4
Suncokretovo ulje
zvijezda
C NOVA 2
Margarine Patissiere Sharon Valley
Eldaï
E
klasik margarin sa smanjenim udjelom masti
zvijezda
D NOVA 4
kokosova mast
Planet of Plants
E NOVA 2
pasirana rajčica
zorela,NTL
A NOVA 3
krastavci
Zvijezda
C NOVA 3
Müsli
Hura Natura
A NOVA 1