Barcode: 0658325089684
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 813.0 kcal |
| Fat | 92.0 g |
| of which saturated | 12.7 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
99,5% natives Olivenöl extra, 0,5% natürliches Aroma
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Boulder granola, original granola
Boulder Granola
C NOVA 3
Paprika chicken
A NOVA 4
Granola
Boulder Granola
C NOVA 3
Granola
Boulder Granola
D NOVA 3
Boulder granola, cranberry granola
Boulder Granola
C NOVA 3
Happy pho shiitake mushroom, vietnamese brown rice noodle soup
Star, Star Anise Foods
B NOVA 3
All purpose baking mix with whole grains
C NOVA 4
Vanilla pecan granola
Boulder Granola
D NOVA 3
Deborah's mangoes, peaches and ginger flirting outrageously
C NOVA 4
Boulder granola, granola, vanilla pecan granola
Boulder Granola
D NOVA 3
Granola
Boulder Granola
C NOVA 3
Happy Pho Vietnamese Brown Rice Noodle Soup Garlic Goodness
Star Anise Foods
B NOVA 3