Barcode: 7311041001400
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 822.0 kcal |
| Fat | 91.4 g |
| of which saturated | 12.8 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | — |
Ingredients
Olivenolje 80 %, extra virgin olivenolje 20 %.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Original non-dairy coffee creamer
Springfield
C NOVA 4
Light red kidney beans
A
Coffee creamer
C NOVA 4
Large lima beans
A NOVA 1
Coffee Creamer Non -Dairy
Springfield
C NOVA 4
Original coffee creamer
C NOVA 4
Rich in fiber lentils
A NOVA 1
Original non-dairy coffee creamer
Springfield
C NOVA 4
Black beans
A NOVA 1
Pearl barley
Springfield
A
Baby lima beans
A NOVA 1
Welch's, jelly beans, concord grape, strawberry, white grape peach, raspberry, orange
Welch's,Frankford Candy Llc
E NOVA 4