Barcode: 4305615969015
Olivensnack
by Ener Bio
Labels
organic
vegetarian
eu organic
vegan
bioland
Categories
Available in
germany
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 447.0 kcal |
| Fat | 15.0 g |
| of which saturated | 2.3 g |
| Carbohydrates | 65.0 g |
| of which sugars | 0.9 g |
| Fiber | 5.9 g |
| Proteins | 10.0 g |
| Salt | 2.3 g |
Ingredients
nirzig snacken mit Biss 150ge Provenc 4 305615 969015 09.05.24 323 24
Related Products in Knabbergebäck Mit Oliven
Booja chocolate wonders
Booja-Booja
E NOVA 3
Booja-Booja
Deeply Chocolate
NOVA 3
Chocolate Wonders, Salted Caramel
Booja Booja
E NOVA 3
Raspberry Scrunch Chocolate Wonders
Booja Booja
Class A Extra Large Free Range Eggs
Ellis Eggs
A NOVA 1
Cookie Dough Chocolate Wonders
Booja-Booja
High Potency Magnesium 300mg
Viridian
C
Welsh free range eggs
Ellis Eggs
NOVA 1
Chocolate orange Truffle Loglets
BOOJA BOOJA
E NOVA 4
Border Counties Large Eggs
Ellis Eggs
A NOVA 1