Barcode: 8413062000147
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 412.0 kcal |
| Fat | 43.7 g |
| of which saturated | 7.4 g |
| Carbohydrates | 0.7 g |
| of which sugars | 0.2 g |
| Fiber | 3.9 g |
| Proteins | 2.8 g |
| Salt | 1.4 g |
Ingredients
olives empeltre amb pinyol, aigua, oli i sal
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Daily chef, extra virgin olive oil
Daily Chef, Wal-Mart Stores Inc.
B NOVA 2
The bakery, grain bread
The Bakery, Wal-Mart Stores Inc.
C NOVA 4
Blueberries
Wal-Mart Stores Inc.
A NOVA 1
Organic Mixed Vegetables
Wal-Mart Stores Inc.
A NOVA 1
Basil leaf
A NOVA 1
Black peppercorn
NOVA 1
Fruit cocktail
Great Value
NOVA 4
Dark Chili Powder
Great Value
E NOVA 3
Pie Crust
Great Value
NOVA 4
Great value, texas style biscuits
Wal-Mart Stores Inc.
D NOVA 4
Peppercorn medley grinder
A NOVA 1
Almond Butter
Daily Chef
A NOVA 2