Barcode: 24789578
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 233.3 kcal |
| Fat | 23.3 g |
| of which saturated | 6.7 g |
| Carbohydrates | 6.7 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 3.5 g |
Ingredients
Olives, water, red peppers, white vinegar, sea salt, green peppers (green peppers, salt, citric acid, sodium benzoate, sodium metabisulphites), caperberries, extra virgin olive oil, garlic, sunflower oil, spices, citric acid, lactic acid.
Additives
e211
e223
e270
e330
Related Products
Coca-Cola
Coca-Cola
NOVA 4
Citrus Flavored Soda
Mello Yello,Coca Cola
E NOVA 4
Peach Citrus Original
Fresca
NOVA 4
Coca cola can cokes LG
Coca cola
NOVA 4
coke
Coke
E NOVA 4
Diet Cola
Diet coke
C NOVA 4
Caffeine Free Diet Cola
Diet coke
C NOVA 4
Diet Cola
Diet coke
C NOVA 4
Powerade Lemon Lime
Powerade
NOVA 4
Fruit Punch
Powerade
C NOVA 4