Barcode: 8033373573934
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 255.0 kcal |
| Fat | 26.6 g |
| of which saturated | 3.8 g |
| Carbohydrates | 1.2 g |
| of which sugars | 1.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 1.7 g |
| Salt | 3.8 g |
Ingredients
olives taggiasche dénoyautées 61%, huile d'olive vierge extra 36 % sel, âromes naturels,correcteur d’acidité : acide citrique.
Additives
e330
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Rapsöl
Mazola, Peter Kölln
B NOVA 2
Vollkorn Multikorn Fleks Klassik
Kölln Cerialien, Peter Kölln
C NOVA 3
Maiskeimöl
Mazola
C NOVA 2
Bio Multikorn Flocken Zart
Kölln
A NOVA 1
Nuss Selection Milch-Haselnuss
Lindt
E NOVA 4
Multikorn Flocken, Kernig
Kölln
A
Schokoladiges Porridge
Kölln
C NOVA 4
Haferflocken (Kernig) Bio
Kölln
A
Hafer Porridge Beere
Kölln
A NOVA 4
Zimtiges Hafer-Porridge mit weißer Schokolade und Ceylon-Zimt
Kölln
B NOVA 4
Sonnenblumenöl
Mazola
C NOVA 2
Bio-Haferflocken zart
Kölln
A NOVA 1