Barcode: 6111266071834
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 150.0 kcal |
| Fat | 14.8 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 1.3 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | 5.2 g |
| Proteins | 1.3 g |
| Salt | 4.2 g |
Ingredients
Olive هروس زيتون أخضر كامل المكونات زيتون أخضر. ماء. ملح. حامض الستريك E330 . حامض الأسكوربيك E300 Ingrédients Olives vertes, Eau, Sel, Acide citrique E330, acide ascorbique E300 Valeurs nutritionnelles pour 100 gr الطاقة الدهون القيمة الغذائية لكل 100 غ. Calcium 36 mg Sodium Energie
Additives
e300
e330
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Nic Nac's
Lorenz
D NOVA 4
Bibio - Mangue goyave
DEMETER
C NOVA 1
Pizza Mehl
Reinhold Haug
A NOVA 1
Zwieback
runge
C NOVA 3
Weizenmehl 405
Reinhold Haug
A NOVA 1
Karls Erdbeer Marzipan
Karls
D NOVA 4
Crunchips Hot Paprika
Lorenz
D NOVA 4
Crunchips Paprika & Sour Cream
Lorenz
D NOVA 4
NicNac's TexMex Taco Style
Lorenz
C NOVA 4
Nuss&frucht
Lorenz
NOVA 4
Qualitäts Dinkelmehl Type 630
Reinhold Haug Burgermühle Bönnigheim
A
Crunchips Cheese & Onion 150g
Lorenz, famila Lorenz
D NOVA 4