Barcode: 8436024291049
Оливки с косточкой
by Maestro
Nutri-Score
E
Processing
NOVA 4
Labels
eac
green dot
Categories
Available in
russia
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 157.0 kcal |
| Fat | 16.0 g |
| of which saturated | 3.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.9 g |
| Salt | 3.3 g |
Ingredients
Вода, оливки с косточкой, соль, усилитель вкуса и аромата: Е621; регуляторы кислотности: Е330, Е270; антиокислитель: Е300.
Additives
e270
e300
e330
e621
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Tuscany mix salt-free blends
A NOVA 1
Salt-free blends
Gage Sherwood Enterprises Llc
A NOVA 1
Salt-free blends
A NOVA 1
Jalapeno jelly
D NOVA 4
Salt-free blends
A NOVA 1
Lemon pepper salt-free blends
Engage Organics
A NOVA 1
Pure spices salt-free blends
A NOVA 1
Salt-free blends
A NOVA 1
Aloe drink
Paragon Partners Llc
E NOVA 4
Salt-free blends
Gage Sherwood Enterprises Llc
A NOVA 1
Mild sugar & seed-free go-grill-a-rub
A NOVA 1
Aloe Vera Drink with Pulp (Mango)
Paragon Partners Llc
D NOVA 4