Barcode: 4603732325234
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 180.0 kcal |
| Fat | 19.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | — |
| Proteins | 1.1 g |
| Salt | — |
Ingredients
вода питьевая, оливки отборные сорта мансанилья, паста из сёмги 6% (сёмга, желлирующий агент: альгнат натрия, ароматизатор), соль пищевая, усилитель вкуса: глутамат натрия, 5' рибонуклеотид динатрия, подкислитель: лимонная кислота и антиоксидант: аскорбиновая кислота.
Allergens
fish
Additives
e621
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Tesco Finest Raspberry Conserve
Tesco Finest
D NOVA 4
Tesco Cinnamon And Rasin Bagels 5 Pack
Tesco
C NOVA 4
Light Olive Spread
Tesco
D NOVA 4
Paella Rice
Tesco
C
Organic rapeseed oil
Tesco
B NOVA 2
Lasagne Pasta
TESCO
A NOVA 1
Tesco Original Bagels 5 Pack
Tesco
C NOVA 4
Italian Tomato Passata with Garlic & Herbs
Tesco
A NOVA 1
TESCO
TESCO
A NOVA 4
Arborio risotto rice
Tesco
C
Classic Kimchi
Mrs Elswood
B NOVA 3
Tagliatelle Pasta
Tesco
A NOVA 1