Barcode: 7318690094456
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 828.0 kcal |
| Fat | 92.0 g |
| of which saturated | 68.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Raffinerad olivolja 70%, extra jungfruolja 30%. 500 ml.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Saft med smak av julebrus
Fun Light,Orkla
C NOVA 4
Bringebær
ORKLA FOODS NORGE AS (STABBURET)
A NOVA 4
Solkysset Appelsin
Orkla foods norge
C NOVA 4
Supergranola
C NOVA 3
Pasta Di Parma Ostesaus & Urter Familiepakke
Orkla,Toro
E NOVA 4
Nudler i Kopp Kyllingsmak 65g Mr.Lee
Orkla foods norge
NOVA 4
Protein Granola
ORKLA FOODS NORGE AS (STABBURET)
C
Agurkmix
Orkla foods norge
C NOVA 4
Spaghetti med kjøttboller
Toro
C NOVA 4
80% eple og pære syltetøy uten tilsatt sukker
ORKLA FOODS NORGE AS (STABBURET)
A NOVA 4
Mr. Lee Nudler Kopp Kjøttsmak 65g
Mr. Lee, Orkla
B NOVA 4
Confiture de myrtilles
ORKLA FOODS NORGE AS (STABBURET)
B NOVA 4