Barcode: 8590421053089
Olivový olej
Nutri-Score
B
Processing
NOVA 2
Labels
vegetarian
organic
eu organic
vegan
eu agriculture
it bio 007
Categories
Available in
czech republic
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 824.0 kcal |
| Fat | 92.0 g |
| of which saturated | 14.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Extra panenský olivový olej
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Pain grillé aux 6 céréales
LU, Pelletier
D NOVA 4
Chapelure
Heudebert
D NOVA 4
pain grillé palletier
lu
D NOVA 4
Biscottes Forme+
Heudebert, Lu, Mondelèz International
C NOVA 4
Biscottes 6 Céréales
Heudebert
D NOVA 4
La Tartine Froment
Heudebert, LU
D NOVA 4
HEUDEBERT La braisor cuisson à moule ouvert
Heudebert, Kraft Foods, LU
D NOVA 4
Pain grillé Villageois Pelletier
LU, Pelletier
D NOVA 4
Croquets salés
Le croquet de Charost
E NOVA 3
Les gourmands Pelletier Biscottes Tradition
LU, Mondelez, Pelletier
D NOVA 4
Mirabelles magiques
Gourmandises De Sorcieres
D NOVA 4
Biscottes Pleine vie Sans sel ajouté
Heudebert, Lu, Mondelez
C NOVA 4