Barcode: 5907431657498
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 125.0 kcal |
| Fat | 13.0 g |
| of which saturated | 2.2 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 3.0 g |
| Proteins | 0.5 g |
| Salt | 2.3 g |
Ingredients
oliwki
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Sweet and smoky squash and carrots
A NOVA 4
Halves & Pieces, Walnuts
Waymouth Farms Inc.
A NOVA 1
Good sense, granola delites, cinnamon walnut
Good Sense, Waymouth Farms Inc.
C NOVA 3
Honey Roasted Sunflower Kernels
Salad Pizazz!
C NOVA 4
Kale pesto mushroom & brussels sprouts
A NOVA 3
Fiesta dip tray
C NOVA 4
Good sense, granola delites, strawberry cranberry almond
Good Sense, Waymouth Farms Inc.
C NOVA 4
Organic quinoa
A NOVA 1
Organic golden flaxseed
A NOVA 1
Organic sesame seeds
C NOVA 1
Waymouth farms, dried cranberries, strawberry
Waymouth Farms, Waymouth Farms Inc.
D NOVA 4
Organic chia seeds
A