Barcode: 0783970274724
olixir
Labels
no gluten
triman
Categories
Available in
france, italy
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 828.0 kcal |
| Fat | 92.0 g |
| of which saturated | 15.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Huile d'olive vierge extra. Italienne. Biologique HUILE D'OLIVE DE CATÉGORIE SUPÉRIEURE OBTENUE DIRECTEMENT DES OLIVES ET UNIQUEMENT PAR DES PROCÉDÉS MÉCANIQUES.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Taylors Ridge Cut Potato Crisps Lightly Sea Salted
Taylor’s
D NOVA 3
Potato Crisps Sea Salt & Vinegar
Taylors
C NOVA 4
Melon & grape
Coop
NOVA 1
Mature Cheddar & Onion Flavour Potato Crisps
D NOVA 4
Whole sweet cucumbers, pickled
Mrs Elswood
C NOVA 4
Haimisha Pickled Cucumbers
Mrs Elswood
B NOVA 4
Boxing Day Curry Crisps
Taylor’s
C NOVA 4
Taylors Potato Crisps - Pickled Onion Flavour
Taylors
D NOVA 4
salt & vinegar crisps
Taylors
C NOVA 4
Pickled Cucumber Spears with Dill
Mrs Elswood
NOVA 4
Kraft Paket
K-Classic
C NOVA 1
taylors thai sweet chilli
Taylors
C NOVA 4