Barcode: 3265470087853
Olizéa
by LESIEUR
Nutri-Score
B
Processing
NOVA 2
Labels
nutriscore
nutriscore grade c
without pesticide residues
triman
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 900.0 kcal |
| Fat | 100.0 g |
| of which saturated | 8.8 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
80% huile de colza Origine France, 20% huile d'olive vierge extra.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Hot & Spicy
Pringles, Pringles - Kellogg
D NOVA 4
Pringles Chips Pizza Flavour 185g
Pringles
D NOVA 4
Smokey paprika and almonds
Pringles
D NOVA 4
Sizzl'n Kickin Sour Cream
Pringles
D NOVA 4
Pringles paprika
Pringles
D NOVA 4
Sizzlin Spicy Spicy Chorizo Flavour
Pringles
D NOVA 4
Pringles Jamón
Pringles
D NOVA 4
SIZZL‘N SPICY SPICY BBQ FLAVOUR
Pringles
D NOVA 4
Sizzl'n Cheese & Chilli
Pringles
D NOVA 4
Pringles Smokey Bacon Flavour
Pringles
D NOVA 4
Patatine
Pringles
D NOVA 4
Sizzln medium sweet chilli flavour
Pringles
D NOVA 4