Barcode: 3858891976297
oljušteno proso
by nutrigold
Nutri-Score
B
Processing
NOVA 1
Labels
organic
eu organic
hr eko 04
Categories
Available in
croatia
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 370.0 kcal |
| Fat | 4.0 g |
| of which saturated | 0.8 g |
| Carbohydrates | 71.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 3.0 g |
| Proteins | 11.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
100 % oljušteno proso*. *Iz kontroliranog organskog uzgoja. Može sadržavati gluten (iz pira i zobi), orašaste plodove, sezam, kikiriki i soju.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Carrefour The Market Lentilles Blondes
Carrefour
A NOVA 1
Pain Carré Gris
Carrefour
A NOVA 4
Grissini
Carrefour
D NOVA 3
Carrefour Ciboulette Haché
Carrefour
A NOVA 1
Carrefour Oignon Haché
Carrefour
A NOVA 1
Confiture d'oranges de Corse et clémentines
Reflets de France
D NOVA 4
Carrefour Persil Haché
Carrefour, The Market carrefour
A NOVA 1
Raisins blanc sans pépins
Carrefour
C
Figues de Provence Confiture extra
Carrefour, Reflets de France
D NOVA 4
Carrefour Salade de Chou
Carrefour
A NOVA 1
Carrefour Pâté Crème
Carrefour
E NOVA 4
Carrefour The Market Ail Haché
Carrefour
A NOVA 1