Barcode: 0850029583066
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 800.0 kcal |
| Fat | 93.3 g |
| of which saturated | 13.3 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Extra Virgin Olive Oil
Related Products
Chili sauce
Bandar
D NOVA 3
Bloody Mary Mix
Harvest Time Church
Bandar monkey foods, lentil crisps, green chili garlic
Bandar Monkey Foods
D NOVA 3
Superfood seedbar
Harvest Time Church
C NOVA 3
Pure Raw Honey
Selby Family
D
Spicy garlic pickles
Harvest Time Church
D NOVA 3
Bandar, lentil crisps poppadums, original cumin
Bandar Monkey Foods
D NOVA 3
Superfood Seedbar
Elemental
C NOVA 3
Pure Raw Honey
Selby Family
D
Superfood Seedbar
Elemental
C NOVA 3