Barcode: 0854785004001
Olo's, all natural chipotle paste
by Olo's
Nutri-Score
D
Processing
NOVA 3
Categories
Available in
united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 4.5 g |
Ingredients
Chipotle peppers, water, salt and citric acid
Additives
e330
Related Products in Condiments
Harissa du Cap Bon
Socodal
C NOVA 3
Harissa du Cap Bon
Socodal
D NOVA 3
Harissa berbère
C NOVA 3
Harissa du cap bon
SAHLIA,SOCODAL
D NOVA 3
Harissa du Cap Bon
Sticap
C NOVA 3
Harissa du Cap bon
Sticap
C NOVA 3
Harissa du Cap Bon
La Flamme du Cap Bon, Socodal
C NOVA 3
Harissa
la flamme du cap bon
C NOVA 3
Harissa du Cap bon
BNINA
D NOVA 3
Harissa du Cap Bon
Sticap
C NOVA 3
Harissa
La Flamme du Cap Bon, Socodal
D NOVA 3
Harissa Conserve , Boîte 1 / 6,
Capitaine cook, La Flamme Du Cap Bon, SOCODAL
D