Barcode: 5900852926334
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 250.0 kcal |
| Fat | 1.3 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 7.7 g |
| of which sugars | 3.0 g |
| Fiber | 2.7 g |
| Proteins | 2.7 g |
| Salt | — |
Ingredients
50% wortel, 25,08% rijst, water, 8,5% kip, koolzaadolie.