Barcode: 5900852926365
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 70.0 kcal |
| Fat | 1.3 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 9.9 g |
| of which sugars | 1.5 g |
| Fiber | 0.8 g |
| Proteins | 4.2 g |
| Salt | — |
Ingredients
36,4% tomatenpuree, water, 16,8% pasta** (TARWE, EI), 9% rode paprika, 8% ham, 5% rijstebloem, 3,4% kaas (MELK), 2% ui, peterselie, tijm, **Pastavorm kan variëren per maaltijd. Kan sporen bevatten van mosterd.
Allergens
milk
Related Products
CBD Infused Sparkling Blood Orange & Grapefruit
Goodrays
NOVA 1
Activia
Activia
NOVA 4
5010718205616
E NOVA 4
Turkey Polska Kielbasa
Hillshire Farm
D NOVA 4
More Protein Iced Coffee
More
E NOVA 4
liquid egg whites
H-E-B
A NOVA 1 Eco-Score B
Tomato Sauce
Great Value
B NOVA 4 Eco-Score A
Aprikosen halbe Frucht Dose
Edeka
C NOVA 3
Tiger bloomer
Lidl
C NOVA 4
ch terra OAT & GO VOEG ALLEEN WATER TOE min HAVERM
Ah Terra Oat & Go