Barcode: 7340005403585
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 530.0 kcal |
| Fat | 33.0 g |
| of which saturated | 2.6 g |
| Carbohydrates | 47.0 g |
| of which sugars | 1.4 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 6.7 g |
| Salt | 1.4 g |
Ingredients
Potatis, solrosolja, kryddblandning (lök, maltodextrin, salt, druvsocker, jästextrakt, naturlig arom).
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Grekisk ekologisk olivolja extra virgin
ICA i❤️eco
B NOVA 2
ICA Basic Jasminris
ICA, ICA Basic
NOVA 1
Rostad Lök
ICA
D NOVA 3
Broccolimix
ICA Basic
A NOVA 1
ICA Basic Chilinötter
ICA, ICA Basic
B NOVA 4
Italiensk ekologisk olivolja extra virgin
ICA i❤️eco,ICA
B NOVA 2
Bran Flakes Naturell
ICA
A NOVA 3
ICA Basic Majskorn
ICA, ICA Basic
C NOVA 3
ICA Basic Cornflakes
ICA, ICA Basic
E NOVA 3
Specialflingor
ICA
C NOVA 4
Jordnötssmör
Ica
C NOVA 4
Majskorn
ICA Basic
B NOVA 3