Barcode: 7300400381505
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 520.0 kcal |
| Fat | 32.0 g |
| of which saturated | 3.5 g |
| Carbohydrates | 58.0 g |
| of which sugars | 0.8 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 5.0 g |
| Salt | 1.3 g |
Ingredients
Potatis, solrosolja, salt,
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Crushed tomatoes with basil
365 Everyday Value, Whole Foods Market Ip Lp
A NOVA 3
Sauce aux tomates
365 Everyday Value
C NOVA 3
Organic Flour, Whole Wheat Pastry, 32 Oz
365
A
Diced tomatoes with italian herbs
365 Everyday Value
A NOVA 3
365 everyday value, whole wheat flour
365 Everyday Value
A NOVA 1
No boil lasagne
365 Everyday Value, Whole Foods Market Ip Lp
A NOVA 1
365 everyday value, organic instant oatmeal, oats & flax
365 Everyday Value, Whole Foods Market Ip Lp
D NOVA 3
365 organic everyday value, organic peach fruit strip
Whole Foods Market Ip Lp
D NOVA 4
365 everyday value, organic whole wheat shells, macaroni product
365 Everyday Value, Whole Foods Market Ip Lp
A NOVA 1
Organic Sweet corn
Whole Foods Market
NOVA 1
Organic whole wheat fusilli
365 Everyday Value
A NOVA 1
Baby Lima Beans
365 everyday value
A NOVA 1