Barcode: 5941875906309
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 52.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 12.7 g |
| of which sugars | 9.1 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.2 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
suc de mere 52%, suc de rodie 27%, suc de struguri 16%, suc de portocale 5%.
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Topo Chico Mineral Water
Topo Chico
A NOVA 4
Blueberry with Hibiscus Flavored Sparkling Water
Topo Chico
B NOVA 4
Raspberry with Lemon Flavored Sparkling Water
Topo Chico
B NOVA 4
Collins mix
NOVA 4
Topo Chico Mineral Water
Topo Chico
A NOVA 4
Purified Drinking Water
Refreshe, Safeway Inc., Signature Select
B NOVA 1
Sweet Cream Real Milk & Cream
Lucerne Farms
E NOVA 4
Lime with Mint Extract Flavored Sparkling Water
Topo Chico Sabores
NOVA 4
Twist of Lime
Topo Chico
NOVA 4
Topo chico
A
Topo Chico
A
Twist of Lime
Topo Chico
A NOVA 4