Barcode: 5941875902127
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 58.0 kcal |
| Fat | 3.6 g |
| of which saturated | 2.2 g |
| Carbohydrates | 3.5 g |
| of which sugars | 3.5 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 3.2 g |
| Salt | 0.2 g |
Ingredients
Lapte de vacă pasteurizat, culturi lactice selecționate.
Allergens
milk
Related Products in Beverages
Romy Eau De Source
365
A NOVA 1
Yogurt drink
365 Essential
E NOVA 4
Cola
365 essential
C NOVA 4
Energy drink
365
E
Sport smoothie
Purasana
B NOVA 4
Thé glacé bio pêche romarin
Coca-Cola Company, Honest
C NOVA 4
Choco Coco
Purasana
E NOVA 4
Fuze Tea citron
Fuze Tea, Fuzetea
C NOVA 4
Honest kids bio Fruits rouges
Honest
C NOVA 4
Yogurt drink strawberry
Delhaize 365
D NOVA 4
Finley Tonic Boisson pétillante
Finley
E NOVA 4
Cocoa milk
365, Delhaize
E NOVA 4