Barcode: 20299293
omáčka barbecue
by lidl
Nutri-Score
E
Processing
NOVA 4
Labels
bbq
Categories
Available in
czech republic
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 153.0 kcal |
| Fat | 0.5 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 34.0 g |
| of which sugars | 32.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 1.4 g |
| Salt | 2.5 g |
Ingredients
36% rajčatový protlak, cukr, ocet kvasný lihový, pomerančová štáva z koncentrátu, paprika, jedlá sůl, nakládané okurky (okurky, ocet kvasný lihový, jedlá sůl), směs koření (obsahuje hořčičné semínko a celer), modifikovaný kukuřičný škrob, cibule, citronová šťáva z koncentrátu, sirup z karamelizovaného cukru, zahušťovadlo: xanthan; kouřové aroma.
Additives
e415
Related Products in Condiments
Sauce liquide à l'oseille sachet de 200g
U
C NOVA 4
Sauce vinaigrette au vinaigre de vin rouge et à l'échalote shaker de550ml
U
E NOVA 4
Sauce burger
U
E NOVA 4
Ketchup nature , 560g
U Bio, U
D NOVA 3
Ketchup nature flacon souple 340g
U
D NOVA 3
Ktipiti à base de fromage frais et poivron rouge grillé 200g
U
C NOVA 4
Sauce vinaigrette au vinaigre balsamique et à l'huile d'olive 10% bouteille de 550ml
U
D NOVA 3
Ketchup nature flacon souple 340g
U
D NOVA 3
Sauce barbecue U
U
E NOVA 4
Ketchup épicé flacon souple 560g
U
D NOVA 3
Ketchup nature
U Bio
E NOVA 3
Ketchup épicé flacon souple 560g
U
D NOVA 3