Barcode: 3292590841287
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 197.0 kcal |
| Fat | 13.0 g |
| of which saturated | 1.9 g |
| Carbohydrates | 0.2 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 20.0 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
OMBLE CHEVALIER (SALVELINUS ALPINUS)
Related Products in Seafood
Harris teeter, chunk light tuna in water
Harris Teeter
A NOVA 3
Trident seafoods, royal red, wild alaska sockeye red salmon
Royal Red
B NOVA 3
Old jerusalem style gefilte fish
R.R.J. Brokerage Corp.
D NOVA 4
Pike'N Whitefish
R.R.J. Brokerage Corp.
C NOVA 4
Wild alaska pink salmon
Royal Pink Brand
A NOVA 3
All Natural Gefilte Fish
R.R.J. Brokerage Corp.
C NOVA 4
Gefilte fish
Mrs. Adler's
C NOVA 4
Fish Bits
Mrs. Adler's
B NOVA 4
Herris teeter, premium albacore solid white tuna in water
Herris Teeter
A NOVA 4
Pink Salmon
Pink Pride
A NOVA 3
Wild alaska pink salmon
A NOVA 3
Mrs. adler's, gefilte fish
Mrs. Adler's
A NOVA 4