Barcode: 0847938070589
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 429.0 kcal |
| Fat | 21.4 g |
| of which saturated | 3.6 g |
| Carbohydrates | 46.4 g |
| of which sugars | 35.7 g |
| Fiber | 7.1 g |
| Proteins | 7.1 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Cranberries (sugar, sunflower oil), black raisins (sunflower oil), pumpkin seeds, walnuts, hazelnuts, almonds.
Allergens
nuts
Related Products in Snacks
Mini blinis
C NOVA 4
Bricelets roulés
E NOVA 4
Bricelets plats
Eclair
E NOVA 4
Bricelets éventails
Migros
E NOVA 4
Ammann Tete Au Choco 4X30G
E NOVA 4
Mini Pic
Fleischtrocknerei Churwalden AG, Fleischtrocknerei Churwalden/ Migros
E NOVA 4
Tradition Bricelets l'original
E NOVA 4
Meringues artisanales
Migros
E NOVA 3
Veritables bricelets vaudois
E NOVA 4
Blinis
C NOVA 3
Mini meringues
Migros
E NOVA 3
Bricelets salés
Éclair,Migros
E NOVA 4