Barcode: 8719200073012
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 813.0 kcal |
| Fat | 92.0 g |
| of which saturated | 10.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Plantaardige oliën 80% (zonnebloem, koolzaad, lijnzaad), ojilfolie 20% (mix van geraffineerde olijfolie en olijfoliën van de eerste persing)
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Kærgården Balance gesalzen
Arla, Kærgården
D NOVA 2
Kaergsrden Original
Arla
D NOVA 2
Chiafrø
A NOVA 1
Snack Soltørket Tomat
Apetina, Arla
E NOVA 3
Mild tomatsoppa
kelda
C NOVA 4
Kærgården Balance ungesalzen
Arla, Kærgården
D NOVA 2
Caramel macchiato
Starbucks
C NOVA 4
Kærgården gesalzen
Arla, Kærgården
E NOVA 2
Snack Hvitløk og Grønn Oliven
Apetina, Arla
E NOVA 3
Granola held an
Saltristede Mandler
Svansø
A NOVA 3
Delikatesse Linser
Urtekram
A NOVA 1