Barcode: 5054267003668
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 8.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 1.4 g |
| of which sugars | 1.2 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
g calorie orange
Related Products in Beverages
Pocari Sweat
Pocari Sweat
C
三ツ矢シャキッとルビーレモネード
アサヒ,Asahi
NOVA 4
Asahi, soft drink
Asahi
B NOVA 1
ドデカミン
Asahi
NOVA 4
Dragster energiaital
Dragster
E
Cappuccino Penny ready
Penny Market, Penny
C NOVA 3
AURORA PRESSO
Wonda, Asahi
NOVA 4
Morning Shot
Wonda, Asahi
C NOVA 4
Coolish カリピス
LOTTE
NOVA 4
ココア
Asahi,バンホーテン,Van Houten
NOVA 4
ウィルキンソン ジンジャエール
Asahi,アサヒ,ウィルキンソン
NOVA 4
Festillant
Festillant
C NOVA 4