Barcode: 8057014945157
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 42.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 8.6 g |
| of which sugars | 8.6 g |
| Fiber | 2.0 g |
| Proteins | 1.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Orange, e903
Additives
e903
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Chio Intense Chips Sour Cream and Herbs
Chio
D NOVA 4
Seminte albe
Nutline
B
Crisps Chio Red Paprika Flavor 140G 1 / 16
Chio
NOVA 4
Peanut butter
Nutline
C NOVA 4
Creamy Peanut Butter
Felix
D NOVA 4
Chio intense spicy cheese
Chio
D NOVA 4
Sunflower Seeds Nutline White Salted 100G 1 / 12
Nutline
C NOVA 3
Chio Chips Intense
CHIO
D NOVA 3
Rotisserie chicken flavored chips
CHIO
D NOVA 4
Arahide prăjite și sărate
nutline
C NOVA 3
Barbecue Chips
Chio
Beurre de cacahuete
C NOVA 4