Barcode: 5902759006348
Orango
by Biedronka
Nutri-Score
D
Processing
NOVA 4
Labels
nutriscore
nutriscore grade d
Categories
Available in
poland
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 29.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 6.9 g |
| of which sugars | 6.9 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Woda, sok jabłkowy z zagęszczonego soku jabłkowego (15%), sok pomarańczowy z zagęszczonego soku pomarańczowego (5%), cukier, dwutlenek węgla, regulator kwasowości: kwas cytrynowy; naturalny aromat pomarańczowy z innymi naturalnymi aromatami, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy; stabilizatory: guma arabska, estry glicerolu i żywicy roślinnej; barwnik: karoteny.
Additives
e160a
e290
e300
e330
e414
e445
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Unsweetened Organic Coconut Milk, Unsweetened
Pride of thailand
E NOVA 4
Companion kombucha
ComKom
C NOVA 3
jus de citron
Everyday
NOVA 3
Kin Bloom
Kin Euphorics
E NOVA 4
Traditional Bloody Mary Mix, Traditional
Arty's
NOVA 4
Sparkling Cherry Lime
Celsius
C NOVA 4
Cocofusion Molokai Coconut
Bai
C NOVA 4
Fruit Summer Salute Patriot Punch, Fruit Punch
E NOVA 4
Aloe Vera Drink With Pulp
Paragon Partners Llc
E NOVA 4
Wild Berry Summer Salute Drink, Wild Berry
E NOVA 4
Kona Mocha Coconut Water
Wai Koko
NOVA 1
Sparkling Strawberry Dragonfruit
Celsius
C NOVA 4