Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 296.0 kcal |
| Fat | 11.7 g |
| of which saturated | 6.7 g |
| Carbohydrates | 44.6 g |
| of which sugars | 27.4 g |
| Fiber | 0.8 g |
| Proteins | 2.8 g |
| Salt | 0.6 g |
Ingredients
palmvet, volle melk, glucosestroop, gemodificeerd zetmeel (aardappel), 2% suikerwerk (suiker, rijstebloem, palmvet, verdikkingsmiddel: kleurstoffen: anthocyanen, curcumine, bietenrood; rode biete plantaardige oliën (palm, raapzaad), lactose, emulgatoren: mo diglyceriden van vetzuren veresterd met azijnzuur*, mon - en diglyceriden van vetzuren*; verdikkingsmiddelen: natriumalginaat, calciumalginaat, xanthaangom, guarpitmeel, pectinen; zout, kleurstof: carotenen; abrikozen - puree, geleermiddelen: difosfaten, natriumfosfaten, calciumsulfaat, carra - geen; voedingszuur: citroenzuur; melkeiwitten, aroma, rode bietenextract, zuurteregelaar: kaliumcitraten. *van plantaardige oorsprong.
Allergens
Additives
Related Products in Snacks
Gaufrettes Amusantes Parfum Vanille
Breizh Gaufrette
Breizh Gaufrette
Isidore Penven
Les delices de Pont Aven - galettes fines
Isidore Penven
Chocolat lait Pérou 47 %
Terra Etica
Chocolat Lait Equateur 53%
Terra Etica
Tradition Bretonne
Les Délices de Pont-Aven
Isidore Penven
Les gourmandes
Isidore Penven
Chocolat Lait Madagascar 50%
Terra Etica
Cacao cru cacahuete
Terra Etica
Les délices de Pont-Aven
ISIDORE PENVEN
Chocolat Graines Natures Noir 72%
Terra etica