Barcode: 5904060331096
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 10.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 2.5 g |
| of which sugars | 2.5 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Woda źródlana, dwutlenek węgla, cukier, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, aromat, substancja słodząca (cyklaminian sodu, acesulfan K, aspartam, sacharynian sodu), substancja konserwująca: benzoesan sodu.
Additives
e211
e290
e330
e951
e954
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Tomato Juice
Asda
B NOVA 3
Lemon & Lime Zero
Tesco
C NOVA 4
Sparkling tea
Fortnum & Mason
C NOVA 4
Fruity Red Wine
Tesco
NOVA 4
Cranberry Juice Drink
Tesco
C NOVA 4
Tesco Camomile Infusion Tea
Tesco Camomile Infusion Tea
NOVA 1
Pineapple Juice from Concentrate
Asda
NOVA 1
Wawa, Smores Frozen Cappuccino, 12 Oz
Wawa
E
Olive Garden, Caffe Mocha
Olive Garden
E
Wawa, Decaffeinated Coffee, 24 Oz
Wawa
B
Tesco breakfast juice
Tesco
NOVA 1
Coconut Cream
Tesco
E NOVA 4