Barcode: 5900352015798
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 19.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 4.4 g |
| of which sugars | 4.3 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Woda, sok jabłkowy otrzymany z zagęszczonego soku (20 %), cukier i/lub syrop glukozowo-fruktozowy, dwutlenek węgla, regulator kwasowości: kwas cytrynowy; koncentrat z czarnej marchwi, aromaty, substancje słodzące: sukraloza, cyklaminiany; substancja konserwująca: sorbinian potasu.
Additives
e202
e290
e330
e952
e955
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Del Taco, Fanta Orange, Macho, 42 Oz
Del Taco
Firehouse Subs, Mello Yello Fruit Punch, 32 Fl Oz
Firehouse Subs
B
Leite em pó gordo instantâneo
Nido,Nestlé
NOVA 4
Wendy's, Vanilla Iced Coffee, Small
Wendy's
E
Fanta Zero Zahăr Portocale 2L
Coca Cola
B
No es leche
YoSoy
B NOVA 3
Starbucks, Jade Citrus Mint Green Tea, Grande
Starbucks
B
Leite em Pó Magro
Molico,Nestlé
B NOVA 3
Starbucks, Pike Place Roast, Short
Starbucks
B
Papa John's, Lipton Pureleaf Green Tea, 18.5 Oz
Papa John's
B
signature chocolate
Starbucks,Nestle
NOVA 4
Whataburger, Tea, Unsweetened, Medium
Whataburger
B