Barcode: 5900352008714
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 35.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 8.6 g |
| of which sugars | 8.6 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
woda, cukier/syrop glukozowo-fruktozowy, dwutlenek węgla, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, aromat, ekstrakt z krokosza barwierskiego, substancja konserwująca: sorbinian potasu, barwnik: karoteny, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy.
Additives
e160a
e202
e290
e300
e330
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
white quinoa
Salling
A NOVA 1
Special Flakes
Salling
C NOVA 3
Hummus pikant
Perla Table Foods, la campagna
C NOVA 3
Hummus Natur
La Campagna
C NOVA 3
Haferflocken
Bell‘s
NOVA 1
Organic Canned Corn
Salling
NOVA 3
Sweet & Salty Mix Roasted
Sereno, Albina Snacks
E NOVA 3
hindbær marmelade
salling
D NOVA 4
Salling fuldkornstoast
Salling group
B
Polpa finthakkede tomater
Salling
A NOVA 3
Vegansk ost
Salling
E NOVA 4
Salty Mix Roasted
Sereno, Albina Snacks
C NOVA 4