Barcode: 8588000642038
oravsky korbacik
Labels
green dot
Categories
Available in
slovakia
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 264.0 kcal |
| Fat | 15.3 g |
| of which saturated | 10.5 g |
| Carbohydrates | 3.2 g |
| of which sugars | 0.1 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 28.7 g |
| Salt | 2.6 g |
Ingredients
Mliekarenský syr, jedlá soľ. Sušina najmenej 43%. Tuk v sušine nejmenej 25%. Obsah NaCl max. 4,5%.
Related Products in Dairies
Lala Fresca
LALA
B NOVA 4
Crema
Lala
D NOVA 4
Mantequilla
GLORIA
E NOVA 4
MANTEQUILLA SIN SAL
GLORIA
NOVA 4
Lala yoghurt Natural
Lala
C NOVA 4
Mantequilla Gloria sin sal
GLORIA
NOVA 4
Queso Manchego
Lala
D NOVA 4
MANTEQUILLA
GLORIA
NOVA 4
MANTEQUILLA UNTABLE CON SAL
GLORIA
E NOVA 4
Panela
LALA
D NOVA 4
Oaxaca Cheese
Lala
D NOVA 4
MANTEQUILLA SIN SAL UNTABLE
GLORIA
E NOVA 4